Ubytování Dolní Morava

V samotné obci Dolní Morava se nachází řada ubytovacích zařízení. Turisté mohou ke svému ubytování volit dle svých požadavků a svého vkusu z celé řady ubytovacích zařízení. Kromě moderně vybavených hotelů se přímo v obci nachází také několik pensionů, apartmánů a horských chat. Hosté si tak mohou vybírat z široké řady lokalit, včetně ubytování přímo u sjezdovky.

bazénV resortu se nachází celá řada hotelů a pensionů, které kromě moderně vybavených pokojů nabízí svým hostům také další doplňkové služby z oblasti gastronomie, volnočasových aktivit, fitness nebo wellness služeb.

Restaurace místních hotelů a pensionů nabízí svým hostům teplá jídla po celý den. Ochutnat zde můžete kromě klasických jídel také řadu krajových specialit. V teplých měsících je pak obzvláště příjemné posezení na letních zahrádkách s výhledem do horské krajiny.

Na objednání nabízí místní hotely a pensiony kromě samotného ubytování také kompletní cateringové služby během pořádání rodinných oslav nebo firemních akcí. Bez práce a starostí si zde tak můžete vychutnat svatbu, oslavu narozenin, teambuilding nebo jen grilování s rodinou či přáteli.

saunaV zimních i letních měsících je zde hostům k dispozici celá řada wellness služeb. Po celodenním lyžování nebo turistické túře tak můžete dopřát svému tělu zasloužený odpočinek v relaxačních zónách s bazénem, vířivkou nebo parní či finskou saunou, a to vše opět s nádherným výhledem do okolní přírody Dolní Moravy.

Obzvláště rodiny s dětmi ocení doplňkové služby poskytované v letním období v oblasti volnočasových aktivit. Většina ubytovacích zařízení v Dolní Moravě je vybavena venkovním dětským hřištěm, hřištěm pro míčové hry, případně i tenisovými kurty či pingpongovými stoly. Svým hostům pak nabízí nejen zapůjčení míčů, tenisových raket či pingpongových pálek, ale navíc také zapůjčení holí pro nordic walking nebo horských kol.